Tallinna Ülikooli Meeskoor väisab Inglismaad.

1. – 6.mai külastab Tallinna Ülikooli Meeskoor rahvusahelist meeskooride festivali Inglismaal, Cornwalli maakonnas. Festivali raames toimub 2.mail rahvusvaheline meeskooride konkurss, kus panevad oma oskused proovile meeskoorid Kanadast, Hispaaniast, USA-st, Venemaalt, Saksamaalt, Šveitsist ja loomulikult Inglismaalt. Ja ka Eestist. Tallinna Ülikooli Meeskoor asub võistlustulle eesmärgiga tuua koju ei midagi vähemat kui kuldmedal.

Peale konkursi anname festivali raames veel hulga kontserte Cornwalli maakonna erinevates linnades. Kokku astume üles kuuel korral, 1 konkurss pluss 5 kontserti, nii et graafik on tihe. Meie eesmärk festivalil on tuua tuntust ja au nii Eesti riigile kui ka Tallinna Ülikoolile ning hoida üleval meie kuulsust laulurahvana.

Cornwalli rahvusvaheline meeskooride festival on üks suuremaid meeshäältele mõeldud festivale maailmas. Kokku toimub nädalase festivali raames neli rahvusvahelist gala kontserti Cornwall Hallis, kaksümmend üks kohalikku kontseti erinevates maakonna linnades ja hulga välisüritusi ja seminare lauljatele ja dirigentidele. Osa võtavad üle viiekümne erineva mees- ja poistekoori maailma erinevaist paiguist.
Rohkem infot:http://www.cimvcf.org.uk/

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga